top of page
  • Foto van schrijverMorgen!

Morgen!: Voor de toekomst van onze gemeente

GEMEENTE GEERTRUIDENBERG – Aankomende week is het dan zover: de gemeenteraadsverkiezingen. Een belangrijk moment om richting te geven aan onze gemeente. Een moment om de juiste keuzes te maken voor de toekomst van onze gemeente. Tussen alle mooie beloftes de partij zoeken die verantwoordelijkheid neemt, lef toont en keuzes durft te maken. Morgen! is die partij. Een partij die verbinding zoekt en écht werkt aan de toekomst van onze gemeente.

MORGEN: DÉ PROGRESSIEVE PARTIJ Wij zijn dé lokale progressieve partij in de gemeente Geertruidenberg. Een partij die vooruit wil met deze gemeente. Een sociale, duurzame én groene partij. Onze gemeente heeft geen behoefte aan oude politiek of meer oude wijn in nieuwe zakken. Dat is afgelopen raadsperiode wel duidelijk geworden. Morgen! is een partij met volop ambitie. CAMPAGNE Wij als politieke partij bestoken u deze tijd eindeloos met folders, flyers en bemoedigende boodschappen op de sociale media. Wij van Morgen! lopen met ons materiaal regelmatig huis-aan-huis de gemeente door. Heeft u ons bijzondere verkiezingsprogramma -met cartoons van Cor Vissers- al in de bus gehad? Zo niet laat een berichtje achter op onze website: dan brengen we er alsnog eentje bij u langs. Ook onze Facebookactie “waar staat Anke met de taart” heeft gevolg gehad. We bedenken dingen, waar wij in ieder geval met plezier aan werken. MUZIKALE ACTIVITEIT OP ZATERDAG 12 MAART Aanstaande zaterdag gaan we nog voor een muzikale verrassing zorgen. We trekken met onze vrolijke draaiorgelmuziek door de gemeente. Kom een praatje maken, een potje ‘mens-erger-je-niet’ spelen en laat je wens voor onze gemeente achter. Voor de kinderen hebben we een mooie kleurplaat van onze ‘Cor-Vissers-cartoon’, waar ook een leuke prijs mee te winnen is. We starten om 10u op de Oude Melkhaven in Raamsdonk en vervolgen onze route via het Koningspark en het Anker in Raamsdonksveer naar de Markt in Geertruidenberg en eindigen onze tocht op het Schonckplein. We hopen u op onze route te treffen! VERKIEZINGSPROGRAMMA EN KANDIDATENLIJST Morgen! heeft een uitgebreid programma voor onze gemeente. U kunt dit volledige programma lezen en downloaden op onze website. Ook is hier de cartoonversie te vinden en vindt u ook de folders die we per kern hebben gemaakt terug. Uiteraard staan ook al onze kandidaten voor de aankomende verkiezingen op de website.


Stem op de toekomst, stem op Morgen!


54 weergaven0 opmerkingen

Recente blogposts

Alles weergeven

Kommentare


bottom of page