top of page
  • Foto van schrijverMorgen!

Kandidatenlijst: Josien van Dooren, Will van Meel, Kevin Wong

GEMEENTE GEERTRUIDENBERG – De afgelopen weken stond steeds iemand uit de top 8 van onze kandidatenlijst in de spotlight. Maar onze lijst met 21 kandidaten kent veel meer interessante mensen. Vandaag maken we kennis met Josien van Dooren (nummer 11), Will van Meel (nummer 17) en Kevin Wong (nummer 20).

JOSIEN VAN DOOREN Josien komt oorspronkelijk uit Breda en woont nu in Raamsdonksveer. Ze werkt al ruim 45 jaar in de zorg en is op dit moment consulent bij het Hoge Veer. Josien vindt het belangrijk dat mensen gehoord worden en elkaar met respect behandelen. Ze heeft voor Morgen! gekozen, omdat ze staat voor eerlijke, sociale en solidaire politiek. Josien van Dooren staat op plaats 11 van onze kandidatenlijst. WILL VAN MEEL Will is een echte Faant: geboren en getogen in Raamsdonksveer. Hij is bij velen bekend van de voetbalwereld als keerperstrainer. In zijn werkende leven is hij vastgoedadviseur bij het Rijksvastgoedbedrijf. Hij vindt het van belang dat er altijd naar zoveel mogelijk draagvlak wordt gestreefd. Uitdaging voor de politiek in onze gemeente: een veilige en betrouwbare omgeving creëren, waarin met respect voor elkaars mening kan worden samengewerkt. Will van Meel staat op plaats 17 van onze kandidatenlijst. KEVIN WONG Pas 18 jaar en nu al op de kandidatenlijst van Morgen! Kevin Wong woont in Raamsdonksveer en heeft de cursus ‘politiek actief’ gedaan. Hij studeert internationale bestuurskunde aan de Haagse Hogeschool. Ook is hij vrijwilliger bij Unicef. Kevin heeft zich aangesloten bij Morgen! omdat dit de meest progressieve partij van onze gemeente is. Kevin gaat zich de komende tijd hard maken voor jongeren in onze gemeente en werkt aan een jongerenplatform. Kevin Wong staat op plaats 20 van onze kandidatenlijst.

54 weergaven0 opmerkingen

Recente blogposts

Alles weergeven

Comentários


bottom of page